Kdo jsemJmenuji se Lenka Švondrová pocházím z Vysočiny, a ta je stále mým domovem.
Protože jsem milovník zvířat, nesmí doma alespoň nějaké to chlupaté štěstí chybět a tak s námi doma bydlí dvě psí holky.

K fotografování tíhnu již od dětství, ale opravdu se mu věnuji až posledních několik let. Vzhledem k lásce ke psům se ve fotografii zaměřuji na psí portréty. Mezi moje první psí modelky patří naše manchester teriérka Abbey a šeltie Coffee. Pokud mi zbývá čas, zabývám se fotografováním ostatních zvířat a přírody. Tento směr ve fotografii stále zdokonaluji a je to něco, co mě naplňuje. V případě zájmu, nabízím fotografování psích miláčků i vám.

Díky Abbey jsem se začala věnovat i výcviku psů a jezdit po seminářích, protože jsem zjistila, že spolupráce s teriérem nebude tak snadná jako s koliemi, které jsem z dětství znala od rodičů. Postupně jsem zjistila, že práce se psem mě baví a baví mě s ostatními sdílet své zkušenosti. Takže v psím světě jsem propadla chození tzv. shortů a výcvikovým víkendovkám s přáteli.

Žiji současností, protože to je ten jediný okamžik, který můžete přímo ovlivnit, ale také přesně ten okamžik, který můžete zachytit na fotografii. Fotografie je úžasná v tom, že na ní se čas zastaví.

 

 

Lenka Švondrová - ŠLEFOTO
Lenka Švondrová - ŠLEFOTO